25 Eylül 2016

Güldük Eğlendik


Artık yeni bloğumda yazıyorum.Bu www.mesuthocaoglu.com linkten takip edebilirsiniz.


Güzeldi ya yüzünü gördüm sarıldım öptüm falan sonra gece saatlarce konustuk güldük eğlendik herzaman ki gibi güzel vakit geçirdik.Senin için ne ifade ediyorum bilmiyorum ama benim için hani elmas bulmuşsunda fiyat biçemiyorsun sonra kendine saklıyorsun gibiydin.

Aslında yıllarca " biz neyiz " ergen sorusunun yanıtını aradık.Bana göre sen hoşlanmaya başladığımda geri adım atmaya başladığımsın.Zaten ne zaman " Artık ne olursa olsun " dediğimde de gidecek bir yerler buldun kendine.Sanırım doğru zamanı bulamadık.Eğer bu kaderse de bize ayrılmış bir gelecek hiç var olmamış.

Seninle daha ileriye gitmemiz için bir açık kapı bırakmak istedim.Hani yıllardır her şey iyi hoş gülüyoruz eğleniyoruzda bir yerle eksik bir şeyler vardı.Konuşurken mutlusun her şeyi bir kenara bırakıyorsun sadece gülmek için konuşuyorsun hakkınıda veriyorduk ama bir noktadan sonra içimden bir ses " daha ne bekliyorsun " diyordu.Resmi tamamlamak istedim.
Sevgili olmamız için gelecekte bir güne kadar vaktim olsaydı hoşlandığım biriyle, o gün gelene kadar sevmek için sebep arardım.Eğer sevmiceksemde düzeni bozmaz gülmek için koşardım yanına.Biliyorum ki aramızda geçen yıllar tek kalemde silip atılacak şeyler değil.En azından güzel anılarla kalmasını isterdim.

Yerli yersiz güvenimi kırıp bir anda gitsende, gitmelerine bir şey demedim.Her geldiğinde tekrar gideceğini bile bile düzeni bozmadan devam ettim.Bu nereye kadar devam edecekti ? Zafere giden yolda dinlenme istasyonu muyum ben ? Ya sen tekrar birini sevecektin yada ben o bir günü getirecektim.Sen direk her şeyi çöpe attın. Buda yolun sonuydu.

M: Sevgili olmamız için ileride bir güne kadar vaktin var o günden sonra aynı olamayız.
G: O günden sonra aynı olamıcaksak burda bitsin.
M: Bitsin.


0 yorum:

Yorum Gönder