21 Nisan 2016

Belki Bir Gün


Artık yeni bloğumda yazıyorum.Bu www.mesuthocaoglu.com linkten takip edebilirsiniz.


Komşunun bahçesindeki çimen neden bize her zaman daha yeşil gelir ? Mutluyuz da biz mi farkında değiliz ? Mutlu olmayı bilmiyoruz belkide.Kendi adıma konuşacak olursam kalemle düşüncelerime çizdiğim gelirse mutlu olacakmışım gibi geliyor.Peki kalemle çizerken taşırıp sildiğim taraflarda izler kaldı onlar ne olacak.Sonuçta mutluluğun resmini de ilk defa çizmiyoruz eskiden çizdiklerimizi nasıl sileceğiz.

Sayfayı koparıp da atamıyoruz.Kim hayatının belli bir bölümünü silmek isteyip de sildi şu ana kadar.Karıştılar bir kere hayatımıza kaldılar öyle sanki mürekkepli kalemle çizmişiz gibi.

Buda gelir buda geçer diyoruz birde.Çok geçti ya önceden şimdide geçecek sanki.Umut birazcık kaldıysa tekrar mutlu günlere dönmek için iyileşmek için hemen sarılıyoruz.Hayatın hep oyunları bunlar.

Mutluyum diyemiyorum bir yerlerde eksiklikler var.Mutsuzum desem kardeş dediğim insanlar yakın dost dediklerim kafa dağıtacağım kız arkadaşlarım da var.İkisini dengede tutmak zor değilde bazen insan çok yalnız hissediyor.Sarıldığımda birkaç saniyeliğine her şeyi unutacağım huzur bulacağım kişiyi aramıyor değilim.

Kim bilir belki bir gün bizde mutlu oluruz.0 yorum:

Yorum Gönder